Курсът започва на 2015-09-28 , приключва на 2015-10-19 и има по 4 лекции на седмица.
Участници: 214 присъствено и 295 онлайн.
: 29 септември, 23:30ч. срокът е изтекъл
Покажи програмата за курса

Бази данни 2015

#LectureDateTime
00Course Introduction28 September 2015 (Mon)18:00 - 22:00
01XML Basics
02Processing XML in .NET29 September 2015 (Tue)18:00 - 22:00
03Processing JSON in .NET
04Database Systems - Overview30 September 2015 (Wed)18:00 - 22:00
05SQL Server and MySQL - Introduction
06Database Modeling2 October 2015 (Fri)10:30 - 18:00
07Intro to SQL
08Advanced SQL5 October 2015 (Mon)18:00 - 22:00
09Transact-SQL6 October 2015 (Tue)18:00 - 22:00
10ADO.NET7 October 2015 (Wed)18:00 - 22:00
11Entity Framework9 October 2015 (Fri)10:30 - 18:00
12Entity Framework Performance
13Entity Framework Code First12 October 2015 (Mon)18:00 - 22:00
15Database Transactions Concepts13 October 2015 (Tue)10:00 - 13:30
16Database Transactions with EF
14Database Performance14 October 2015 (Wed)10:00 - 13:30
20Exam Preparation16 October 2015 (Fri)10:30 - 16:00
17Non Relational Databases19 October 2015 (Mon)18:00 - 22:00
18MongoDB and MongoDB with .NET
19Redis and Redis with .NET
21Teamwork Defence20 October 2015 (Tue)10:00 - 20:00
22Exam23 October 2015 (Fri)
Ако имате проблеми със създаването на нова база на локалните компютри, моля пуснете скрипта, който ще намерите на тзи линк


Срокът за записване
на този курс е изтекъл
Име на лекция Материали
1. Course Introduction Докладвай грешка в материал
2. XML Basics Докладвай грешка в материал
3. Processing XML in .NET Докладвай грешка в материал
4. Processing JSON in .NET Докладвай грешка в материал
5. Database Systems - Overview Докладвай грешка в материал
6. SQL Server and MySQL - Introduction Докладвай грешка в материал
7. Database Modeling Докладвай грешка в материал
8. Intro to SQL Докладвай грешка в материал
9. Advanced SQL Докладвай грешка в материал
10. Transact-SQL Докладвай грешка в материал
11. ADO.NET Докладвай грешка в материал
12. Entity Framework Докладвай грешка в материал
13. Entity Framework Performance Докладвай грешка в материал
14. Entity Framework Code First Докладвай грешка в материал
15. Database Performance Докладвай грешка в материал
16. Database Transactions Concepts Докладвай грешка в материал
17. Database Transactions with EF Докладвай грешка в материал
18. Non Relational Databases Докладвай грешка в материал
19. MongoDB and MongoDB with .NET Докладвай грешка в материал
20. Redis and Redis with .NET
21. Exam Preparation Докладвай грешка в материал
22. Teamwork Докладвай грешка в материал

*Тук докладвайте само грешки в материалите към лекцията. За друг тип грешки използвайте формата за обратна връзка.