Курсът започва на 2015-06-15 , приключва на 2015-07-07 и има по 2 лекции на седмица.
Участници: 354 присъствено и 322 онлайн.
: 21 юни, 00:00ч. срокът е изтекъл
Покажи програмата за курса

Курсът "JavaScript ООП" е част от направлението "Уеб дизайн и UI технологии" в "Академията на Телерик". Обучението е фокусирано върху създаването на модулни приложения с JavaScript и структурирането на програмния код. Сред темите, които се разглеждат в курса, са още работа с обекти, прототип на обект, функции.

#LectureFirst groupSecond group
0Course Introduction15 June 2015 (Monday) 18:0016 June 2015 (Tuesday) 14:00
1Functions declarions, expressions and IIFEs
2Introduction to Unit testing
3Closures and Scope16 June 2015 (Tuesday) 18:0018 June 2015 (Thursday) 14:00
4Classical Inheritance in JavaScript
5Prototype-based inheritance22 June 2015 (Monday) 18:0023 June 2015 (Tuesday) 14:00
6JavaScript Modules and Patterns23 June 2015 (Tuesday) 18:0025 June 2015 (Thursday) 14:00
7Creating and Using Exceptions
8Using modules and data hiding29 June 2015 (Monday) 18:0030 June 2015 (Tuesday) 14:00
9Object and Object.prototype methods30 June 2015 (Tuesday) 18:002 July 2015 (Thursday) 14:00
10ECMAScript 6 classes & inheritance
11Practical Exam Preparation7 July 2015 (Tuesday) 18:007 July 2015 (Tuesday) 14:00
12Practical Exam9 July 2015 (Thursday)


Срокът за записване
на този курс е изтекъл
Име на лекция Материали
1. Работа с тестовете и домашните работи Докладвай грешка в материал
2. Course Introduction "JavaScript OOP 2015" Докладвай грешка в материал
3. Functions declarions, expressions and IIFEs Докладвай грешка в материал
4. Introduction to Unit testing Докладвай грешка в материал
5. Closures and Scope Докладвай грешка в материал
6. Classical Inheritance in JavaScript Докладвай грешка в материал
7. Prototype-based inheritance Докладвай грешка в материал
8. JavaScript Patterns Докладвай грешка в материал
9. Creating and Using Exceptions Докладвай грешка в материал
10. Object and Object.prototype methods Докладвай грешка в материал
11. ECMAScript 6 classes & inheritance Докладвай грешка в материал
12. Practical Exam Preparation Докладвай грешка в материал
13. Practical Exam

*Тук докладвайте само грешки в материалите към лекцията. За друг тип грешки използвайте формата за обратна връзка.